INSTRUKTORZY TAŃCA

Monika Stankiewicz- czynna zawodniczka reprezentująca Polskę w Mistrzostwach Świata w tańcu sportowym w kategorii juniorów wielokrotnie uhonorowana licznymi tytułami (1 miejsce w kategorii Freestyle Acro Dance Junior na Mistrzostwach Świata z 2016 roku, 1 miejsce w kategorii Disco Freestyle Solo Female Junior z 2017 roku, 3 miejsce w kategorii Disco Slow Solo Female Adult z 2018 roku).

 

Amanda Nabiałczyk – tancerka, instruktorka tańca. Ukończyła wyższe studia taneczne na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Absolwentka Warsaw Dance Department. Główne techniki, w których się specjalizuje to: taniec współczesny, modern, jazz, street dance. Obecnie współpracuje z Teatrem Tańca Zawirowania w Warszawie.

 

Paulina Lipnicka - poledancerka, aerialistka, performerka, artystka, tancerka z ogniem, istruktor aerial hoop, pole dance, stretching oraz yoga wheel. Od 2012 roku na stałe związana ze sportem. Prowadzi zajęcia stacjonarne dla dzieci i dorosłych w Ciechocinku oraz liczne warsztaty w Polsce. Praca jako animator zainspirowała ją do stworzenia autorskego projektu - Wymarzone urodziny. Od stycznia 2018 nawiązując współprace z grupami ogniowymi została na stałe związana ze sztuką cyrkowo kuglarską. Pracuje jako artysta performer, tworzy pokazy zarówno aerialowe jak i ogniowe w Polsce i Europie. Obecnie studentka przygotowania pedagogicznego oraz edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Skontaktuj się z nami!


Obozy konne: 797 932 187
Jazda konna, Obozy konne, Wycieczki:
Agnieszka - 501 932 187

Adres e-mail: stajnia@stajniapasja.pl
Adres: ul. Kółko 15, 07-201 Skuszew