INSTRUKTORZY TAŃCA

 

Monika Stankiewicz - czynna zawodniczka reprezentująca Polskę w Mistrzostwach Świata w tańcu sportowym w kategorii juniorów wielokrotnie uhonorowana licznymi tytułami (1 miejsce w kategorii Freestyle Acro Dance Junior na Mistrzostwach Świata w 2016 roku, 1 miejsce w kategorii Disco Freestyle Solo Female Junior z 2017 roku, 3 miejsce w kategorii Disco Slow Solo Female Adult z 2018 roku, wicemistrz polski 2019 w kategorii Disco Dance Freestyle oraz brązową medalistką 2019 Disco Dance Slow).

 

Amanda Nabiałczyk – tancerka, choreografka, instruktorka tańca. Ukończyła wyższe studia taneczne na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Absolwentka Warsaw Dance Department, gdzie miała szanse szkolić sie u rożnych choreografów z Polski inna granicy. Kwalifikacje na instruktora tańca zdobyła w Bydgoszczy na rocznym kursie instruktorskim stylów ulicznych.

Następnie doskonaliła swoje umiejętności na Sycylii, uczestnicząc w projekcie organizowanym przez włoskiego choreografa Roberta Zappala. Po powrocie do Polski ukończyła kurs choreografii eksperymentalnej w Centrum Ruchu w Warszawie. Zdobywczyni nagrody Instytutu Muzyki i Tanca za swój choreodram pt „J.A.” na festiwalu monodramów w Koszalinie „Debiuty - Strzała Północy 2019”.

Od 3 lat współpracuje jako choreograf z Teatrem Farsa - młodzieżowy teatr profilaktyczny w Wyszkowie. W wyniku tej współpracy tym roku odbędzie premiera spektaklu według scenariusza pani Amandy i równocześnie będzie jej debiutem jako reżyser.

Obecnie jest tancerka Teatru Tańca Zawirowania w Warszawie.

Posiada duże doświadczenie w pracy z młodzieżą. Wyjeżdżała na liczne obozy, gdzie uczyła tańczyć i pełniła role instruktora tanca. Miedzy innymi na obozach organizowanych przez Magic Records - the Voice Camp, gdzie główna atrakcja było poznanie gwiazd z programu the Voice of Kids.

 

Paulina Lipnicka - poledancerka, aerialistka, performerka, artystka, tancerka z ogniem, istruktor aerial hoop, pole dance, stretching oraz yoga wheel. Od 2012 roku na stałe związana ze sportem. Prowadzi zajęcia stacjonarne dla dzieci i dorosłych w Ciechocinku oraz liczne warsztaty w Polsce. Praca jako animator zainspirowała ją do stworzenia autorskego projektu - Wymarzone urodziny. Od stycznia 2018 nawiązując współprace z grupami ogniowymi została na stałe związana ze sztuką cyrkowo kuglarską. Pracuje jako artysta performer, tworzy pokazy zarówno aerialowe jak i ogniowe w Polsce i Europie. Obecnie studentka przygotowania pedagogicznego oraz edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Skontaktuj się z nami!


Obozy konne i taneczne: 797 932 187
Jazda konna, Wycieczki:
Agnieszka - 501 932 187

Adres e-mail: stajnia@stajniapasja.pl
Adres: ul. Kółko 15, 07-201 Skuszew